çocuk parkı

Engelsiz Oyun Parkları ile Engelleri Birlikte Aşalım

Engelsiz Oyun Parkları ile Engelleri Birlikte Aşalım

Yeni projeler içerisinde yer alan Mertoğlu kent mobilyaları birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte engelsiz yaşam başlığı altında yeni ürünler de mevcut.

Engelsiz Oyun Parkları ile Engelleri Birlikte Aşalım


            Yeni projeler içerisinde yer alan Mertoğlu kent mobilyaları birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte engelsiz yaşam başlığı altında yeni ürünler de mevcut. Bu ürünler hem kişisel hem de kamusal alanlardaki gereksinimler baz alınarak üretilmiştir. Birçok farklı mekan ve yapıda uygulanabilirliği bulunmaktadır.

 
 Engelsiz Oyun Parklarındaki Çeşitlilik
 

            Fotoğrafları ve görselleriyle birlikte paylaşılan engelsiz oyun parkı modelleri satışa çıkarılıyor. Bu ürünler kullanıldıkları malzemelere göre üç farklı çeşitte yer alıyor. Fiyat farkını belirleyen yegane unsur ise sahip olduğu özellikler. Ancak her bütçeye ve cebe uygun modellerinin bulunması ek bir avantaj olarak nitelendiriliyor. Sırası ile engelsiz çocuk parkı modellerinin çeşitleri şunlardır:

 

1- Metal Oyun Parkı Modelleri:

Tamamen metal kaplama olan bu modeller diğer çeşitlerine oranla çok daha dayanıklıdır. Garanti süreleri 2 yıl ile 4 yıl arasında değişmektedir. Başta yağmur olmak üzere tüm yağış çeşitlerine karşı ekstra mukavemet içermez. Darbelere karşı dayanıklıdır.
 
             Çizilme ve paslanma gibi olumsuz etkilere karşı donanımlıdır. Elektrostatik boyası ile birlikte fark yaratan bir park modelidir. Metal borular ile birlikte desteklenmiştir. Çocukların güvenliği baz alınarak imal edilmiştir. Metal olmasına rağmen, sarı, mavi ve yeşil gibi canlı renklerle göz doldurmaktadır.


 

2- Ahşap Çocuk Parkı Modelleri:

Bu modellerde kullanılan malzemeler 1. sınıf kaliteye sahip. Çam emprenyeli ile birlikte özel üretim parklar arasında güzide bir yere sahiptir. Kullanıcı sayısı 12 ve 16 olan çeşitli ebatlarda türleri bulunmaktadır. Her bir oyuncağın yanında renkli korkulukları mevcuttur. Renkli merdiveninin yanı sıra ikili salıncağı da mevcuttur. Salıncaklarda da güvenliği ön planda tutan korkulukları yer alıyor.

 

 Engelsiz Oyun Alanları ve Özellikleri


            Bu ürünler 3d modelleri incelenebilir ve buna göre satın alınabilir. Engelsiz yaşam kapsamında üretime geçilen bu ürünlerde ahşap malzemeler kullanılmıştır. Çocukların sağlığına olumsuz etki edecek hiçbir risk faktörü bulunmamaktadır.
 
Kauçuk kaplı platformu ile birlikte hem güveni hem de eğlenceyi aynı anda çocuklara sunmaktadır. İçerisinde kırmızı, mavi ve sarı gibi canlı renkler motifleri ile birlikte kullanılmıştır. Diğer bir versiyonu ise metal borular ile desteklenerek oluşturulmuştur. Dış şartlara karşı dirençli görünümüyle dikkat çeker. Çocukların güvenli bir şekilde oyun oynamaları için her şey düşünülmüştür. Ek olarak kauçuk kaplı platform ile desteklenen bir zemini de bulunuyor.

 

 Kent ve Çevre Mobilyalarında Yer Alan Seçenekler

            Beton saksılar çevre mobilyaları kapsamında satın alınabilecek ilk ürün. Birçok farklı renk ve biçim türü kataloglarda yer alıyor. Kare ve dikdörtgen versiyonlarının dışında yuvarlak olan modelleri de mevcut. Dekoratif olmalarının yanı sıra estetik ve işlevsel olarak da kullanılabilir. Evlerin balkonlarında, teraslarında ve tercihe bağlı olarak odalarında değerlendirilmeye açıktır.
 
Beton banklar da bir diğer seçeneği oluşturuyor. Tekli satılan modellerinin yanı sıra saksısı ile birlikte satılan setleri de mevcut. Beton bloklar dkp sac ile birlikte desteklenmiştir. İki saksı arasında köprü gibi uzanan modeller de uygun fiyatlar ile satın alınabilir.
Ortalama: 90,
Kullanılan 9 Oy
En iyi: 100
En Kötü: 1