Banklar kategorisi hakkında

Oturma Bankı Modelleri ve Oturma Bankı Fiyatları

Firmamız iç ve dış mekanlara uygun ürettiği bank modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Her alana uyum sağlayan onlarca model arasından seçim yapabilir ve alışverişi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Firmamız bölgesindeki en iyi hizmetlere sahip olup oturma bankları konusunda sayısız seçenek sunar. Bizi tercih eden müşterilerimiz oturma banklarının kalitesi ve kullanım ömründen dolayı memnuniyet duyarlar.

Oturma Bankı Modelleri Hangileridir?

Oturma bankları malzemeye ve kullanım alanına göre farklılık gösterir. Banklar hangi alanda kullanılacaksa ona göre bir bank modeli seçilmelidir. Firmamızın sunduğu oturma bankı modelleri aşağıdaki gibidir;

 

  • İç mekan oturma bankları
  • Dış mekan oturma bankları
  • Ahşap oturma bankları
  • Metal oturma bankları
Güvenli alışveriş için sitemizin iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun en iyi oturma banklarını sizlere temin edebiliriz.

İç Mekan Oturma Bankları

İç mekanlarda ahşap oturma bankı en çok tercih edilen bazı modeller arasındadır. İç mekanlar, dış mekanlara göre yağmur veya rüzgara maruz kalmadığı için ahşap gibi daha uygun malzemeler kullanılabilir. Ancak bu husus tamamen müşterinin isteğine göre değişir. İç mekanlarda kullanılmak üzere üretilen yüzlerce bank modeli arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Firmamız ürünlerini üretirken kullanım alanlarını baz almakta ve dayanıklılık konusunda daha iyi işlere imza atmaktadır. Bizden alacağınız ürünler, ürün özellikleri kısmında belirtildiği gibidir. İç mekanlarınız için en kaliteli oturma banklarını sizler için temin edebiliriz.

Dış Mekan Oturma Bankları

Dış mekan oturma bankları arasında en çok tercih edilenler metal oturma bankı modelleri oluyor. Metal banklar dış mekanlara konumlandırıldığı içi yağmur, kar ve rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından olumsuz etkilenmezler. Dış mekanlarınızda kullanmak üzere sayısız seçenekte bank modeline sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dış mekanlarınız için Ankara bölgesinde oturma bankı satın alımı için bizi arayabilirsiniz. Müşteri desteğimiz size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla sürekli aktiftir. Soru ve sorunlarınızı çözmek için gelişmiş destek ekibine sahibiz.

Ahşap Oturma Bankları

Ahşap oturma bankları çevre dostu ve dayanıklılık konusunda en çok sevilen modeller arasındadır. Parklara, kafelere veya oturma alanlarında vazgeçilmez modeller arasında yer alıyor. Ahşap oturma bankları satın almak istediğinizde web sayfamızı ziyaret edin. Sayısız seçenekte her konsepte uygun bank bulabileceksiniz.

Oturma Bankı Fiyatları

Oturma bankları  birden fazla seçeneğe sahiptir. Bu nedenle tek bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. İsteklerinize göre gerçek bir fiyat bilgisi verebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Banklar,

sahip oldukları güçlü tasarımları ve pratik kullanım özellikleri sayesinde, bahçe gibi dış mekânlarda kullanılmak üzere en çok tercih edilen mobilya ürünlerinden biridir. Birçok ortama rahatlıkla uyum sağlayabilen sade ve işlevsel dizaynları ile banklar, yalnızca dış mekânlarda değil, konsept iç mekân tasarımlarında da tercih edilebilir ürünler olarak öne çıkıyor. Oturma bankları, gerçekleştirdiğiniz sosyal aktiviteler sırasında yer yaratma probleminden kurtulup, etkinliklerin tadını çıkarmanıza olanak tanıyor.

Bank modelleri,

kişisel tercihlerinize göre en uygun bankı bulup, balkon ve bahçe gibi ortamları daha işlevsel ve keyifli alanlara dönüştürmenize izin veriyor.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Bank Çeşitleri Banklar,

Daha çok bahçe gibi dış mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ürünler olarak sağlamlık özellikleriyle öne çıkar. Sağlamlık, dayanıklılık ve ideal düzeyde oturma konforu yaratmak üzere pek çok farklı malzemeyle donatılmış banklar, kullanıcılara seçenek şansı tanıyan çeşitli tasarımlarıyla da dikkat topluyor.
Masif banklar, düzenli bakım gerektirmeyen dayanıklı yapıları ile dış mekânlarda zahmetsiz ve amacına uygun biçimde kullanılmak üzere son derece uygun mobilyalar olarak oldukça rağbet görüyor.

En çok tercih edilen modellerden olan ahşap banklar

Keskin görünümleri ve sağlam malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanım adına başarılı ürünler olarak kendini belli ediyor. Bununla beraber, akasya ağacı banklar ise şık görünümleri sayesinde hem bahçe ve balkonlar, hem de kafe veya restoran gibi dış mekânlar için uygun tasarımları ile beğeni topluyor. İşlevsellik ve Konforu Birleştiren Banklar  ahşap bank modelleri, kolay taşınabilme özellikleri sayesinde portatif ve fonksiyonel ürünler hâline geliyor. Ahşap bankların sunduğu işlevsel özelliğin yardımıyla, bankınızı bahçe veya balkonlardaki diğer eşyalarınızla uyumlu olarak farklı şekillerde konumlandırabilirsiniz. Bununla beraber, piknik banklarını pek çok farklı etkinlikte kullanmak üzere bir araç yardımıyla rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Yer kaplamayan tasarımları sayesinde ise kullanmadığınız durumlarda istediğiniz bir yerde rahatlıkla depolayabilirsiniz. Sandıklı balkon bankları sayesinde balkonunuzu daha keyifli bir ortama dönüştürürken, sandığın sunduğu fonksiyonel özellik sayesinde dilediğiniz eşyalarınızı da güvenle saklayarak, yerden tasarruf edebilirsiniz. Bahçelere şık ve estetik görünüm kazandırmaya yardımcı olan saksılı bank modelleri ise göze hitâp eden tasarımları ile dış mekânlara anlam katıyor. Güçlü ve şık tasarımlarıyla göz dolduran çatılı bank modelleri, güneşli günlerin tadını çıkarırken, güneşin rahatsız edici ışığından korunmak adına gereken özellikleri kapsıyor. Çatılı bankların sunduğu koruma sayesinde, hafif yağmurlu günlerin de keyfini rahatlıkla sürebilirsiniz. Bank konforunu bir üst düzeyde deneyimlemenize olanak tanıyan sallanır bank modelleri, sallanma özelliği sayesinde yorgunluğunuzu unutturmayı sağlayarak, dinlenmeyi keyifli bir hâle dönüştürüyor. İdeal boyutları ile öne çıkan dekoratif tekli ve ikili banklar, küçük bahçelerde kullanılmak üzere uygun yapılarıyla dikkat çekerken, konsept mekân tasarımları için de güçlü seçenekler olarak öne çıkıyor.

Dış Mekânlara Estetik Kazandıran Şık Tasarımlar Dış mekân tasarım

Dış mekan anlayışına son derece uyumlu çizgilerle üretilmiş banklar, estetik görünümleriyle bahçe ve balkonlara şıklık katıyor. Kullanılan malzemelerin türüne göre farklı renklerde bulunan ürünler sayesinde bank modelleri, kullanıcıların kişisel tercihlerine ve tasarım zevklerine göre seçim yapma şansı tanıyor. Ahşap bankların sahip olduğu keskin renkler pek çok farklı ortama rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. İç mekânların sıcak ve rahat görünümlü tasarımlarına uygun biçimde üretilmiş ev tipi banklar ise yaşam alanlarına zarafet ve şıklığı getiriyor. Modern, klasik veya özel tasarım banklar arasında kişisel tasarım anlayışınıza ve yaşam alanınızdaki ihtiyaçlarınıza göre en uygun tercihi yaparak, bankların sunduğu işlevsel özelliklerden faydalanabilirsiniz. Dış mekanlar için tasarlanan bahçe mobilyası, bahçelerin dışında balkon ve teraslar için de kullanılan mobilya çeşididir. Dört mevsim kullanılabilecek şekilde tasarlanan bahçe mobilyaları, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı malzemeden üretilen, zarif ve dekoratif özellikler taşıyan ürünlerdir. Bahçe ve teraslarınıza hoş bir ambiyans katabilecek ürünler olarak metal ve ahşap malzemelerden üretilir. Yazlıklarda, villalarda ve bahçeli dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanır. Bahçe mobilyaları, iç mekân kullanımlarına da uygundur. Geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Keyifli kullanım kolaylıkları sunan bu mobilyalar ile bahçe, balkon ve teras dekorasyonunuza faklı bir tarz katabilirsiniz. Bahçe Mobilyaları Hangi Malzemelerden Üretilir? Bahçe mobilyaları, dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek malzemelerden üretilmelidir. Ağır hava koşullarına karşı dirençli olan, yıllar içerisinde işlevsel özelliklerini kaybetmeyen, deforme olmayan, kaliteli ham maddelerden üretilmesi önemlidir. Bahçede kullanılan ürünler, dış mekanlar için seçilen malzemelerle tasarlanmak zorundadır. Bu nitelikleri taşımayan mobilyalar, kolayca bozulup rengini ve şeklini kaybedeceği için harcadığınız paralar boşa gitmiş olur. Bahçe mobilyaları;  paslanmaz çelik, dkp sac ve , alüminyum yanısıra ve Çam ağacı ile emprenyeli  olmak üzere, farklı malzemeler kullanılarak üretilir.