çocuk parkı
  • Phone: +90 312 395 40 84
  • mertoğlu çocuk parkı
  • TRENRU

Blog

Çocuk Parklarında Güvenlik

Çocukların en önemli aktivitesi oyun oynamaktır. Oynanan oyunlar beceri kazandırma noktasında oldukça önemlidir. Çocukların enerjisini dışa aktarması ve güçlü bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de çocuk parkı tasarımı ve üretimi Mertoğlu kent mobilyaları farkı ile tasarlanmaktadır.

Detay

Çocuk Parklarının Çocuk Gelişimindeki Olumlu Etkileri

Sunduğu ürün ve hizmetlerle geleceğin iç ve dış mekân mobilya tasarımını gerçekleştiren Mertoğlu markası, paydaşlarından her zaman bir adım önde gidiyor. Sıfır atık iddiasıyla sunduğu ürünleri geri dönüştürülebilir ürünler alanında ivmelendiren Mertoğlu, tüm Türkiye’nin geleceğine ışık tutuyor.

Detay

Daima Geleceğe Yönelik Düşünen Bir İş Adamı

Daima Geleceğe Yönelik Düşünen Bir İş Adamı ve sıfır atık projeleri

Detay

Dış Mekan Fitness Ekipmanları ve Toplum Sağlığı Açısından Etkileri

Dünya geneli ile birlikte Türkiye’de obezite sorunu gün geçtikçe daha ciddi bir boyuta oluşuyor. Sağlıksız yiyecek tüketimleri ve özellikle düzenli spor yapılmaması en önemli ana başlıklardır. Toplumun geneline bakıldığı zaman bu sorun farklı yaş kriterlerine göre nüfusun büyük çoğunluğuna yansımış durumda. Bunun önüne geçmek için ise yapılması gereken düzenli beslenmeyle birlikte günlük spor aktivitesidir.

Detay

Dünya’da Sıfır Atık Projeleri ve Mertoğlu Kent Mobilyaları

Gün içerisinde yaşanan tüketim nedeniyle sayısız ürünle birlikte, doğaya ve çevreye zarar verecek birçok atık ortaya çıkar. Bu atıkların doğru ayrıştırılmaması ve bilinçli şekilde geri dönüşüme dahil edilmemesi, dünyanın çok daha büyük bir kirliliğe bürünmesine neden olmaktadır. Bunu yaşamamak içinse sıfır atık projeleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde aktif hale getirildi. Bu proje dahilinde tescil belgesi olan geri dönüşüm atık üni

Detay

Emine Erdoğan, TBMM’deki “Sıfır Atık” çalışmalarını inceledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde oluşturulan proje alanını ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Detay

Engelsiz Oyun Parkları ile Engelleri Birlikte Aşalım

Yeni projeler içerisinde yer alan Mertoğlu kent mobilyaları birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte engelsiz yaşam başlığı altında yeni ürünler de mevcut.

Detay

Çocuk parkı ve oyun alanlarının geliştirilmesinde bizlerin katkısı ne kadar?

Çocuk parkı ve oyun alanlarının geliştirilmesinde bizlerin katkısı ne kadar?

Detay

Ben çocuk parkı imalatı yaparım!

Ben çocuk parkı imalatı yaparım!,oyun parkı, çocuk parkları, çocuk parkı üretimini üstün kalite standartları ile yapıyoruz

Detay

Çocuk Parkı Nereden alınır?

Çocuk Parkı Nereden alınır?

Detay