çocuk parkı
  • Tel: +90 312 395 40 84
  • mertoğlu çocuk parkı
  • TRENRU

Blog

BlogMedyaMedya 

Metal Sıfır Atık Çöp Kutularının Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Üretimlerinin başlatılmasıyla birlikte farklı malzemeler tedarik edilerek, çöp kutularının kullanım ömürleri farklılaştırılıyor. Çöp kutularının kullanım süresinin ne kadar olduğu üretim malzemesine göre değişiyor.

Detay

Plastik Sıfır Atık Kovaları Modelleri

Yıl içerisinde büyük bir birikme potansiyeline sahip olan plastik atıkların geri dönüşüme kazandırılması için, sıfır atık projesi başlamış durumda. Türkiye Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Ankara’da başlayan proje, Türkiye’nin dört bir yanından hızlı şekilde yayılmaya devam ediyor. Proje içerisinde her türlü atığın ayrıştırılması için özel tasarımla üretimi gerçekleştirmiş modeller bulunmaktadır.

Detay

Sıfır Atık Kovaları Faydaları Nelerdir?

Üretim projeleri doğrultusunda çok fazla fayda, tasarruf ve dönüştürme işlemlerini hedefleyen malzemeler hayata geçiriliyor. Çok yönlü faydalar sunan atık toplama kovaları, aynı zamanda doğacı, çevreci bir ürün çözümü oluyor. Birbirinden farklı katı atıkların yeniden geri kazanımında etkili olan kovaların kullanım alanları da git gide genişletiliyor.

Detay

Sıfır Atık Kovası Çalışma Prensibi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde uygunluğu kabul edilen sıfır atık kovası ürünleri farklı yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sac ve elektrostatik boya üzerinden kaliteli malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilen sıfır atık kovaları, Bakanlığın verdiği yönergelere uyumlu şekilde üretimden geçmektedir.

Detay

Atık Yönetiminde Sıfır Atık Yaklaşımı

Atık yönetiminde sıfır atık yaklaşımı 2019 yılı itibariyle kendini birçok farklı ürünle gösteriyor. Çevrenin çok daha temiz ve nizami olmasını sağlayan bu ürünler tekli ya da toplu olarak atılabilir. Bu modeller mertoğlu projelerimiz başlığı altında arz edilmektedir. Yönetim ve üretimi uzmanlar tarafından yapılan atık yönetimi projeleri birçok farklı seçeneğe ayrılıyor.

Detay

Çocuk Parklarında Güvenlik

Çocukların en önemli aktivitesi oyun oynamaktır. Oynanan oyunlar beceri kazandırma noktasında oldukça önemlidir. Çocukların enerjisini dışa aktarması ve güçlü bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de çocuk parkı tasarımı ve üretimi Mertoğlu kent mobilyaları farkı ile tasarlanmaktadır.

Detay

Çocuk Parklarının Çocuk Gelişimindeki Olumlu Etkileri

Sunduğu ürün ve hizmetlerle geleceğin iç ve dış mekân mobilya tasarımını gerçekleştiren Mertoğlu markası, paydaşlarından her zaman bir adım önde gidiyor. Sıfır atık iddiasıyla sunduğu ürünleri geri dönüştürülebilir ürünler alanında ivmelendiren Mertoğlu, tüm Türkiye’nin geleceğine ışık tutuyor.

Detay

Daima Geleceğe Yönelik Düşünen Bir İş Adamı

Daima Geleceğe Yönelik Düşünen Bir İş Adamı ve sıfır atık projeleri

Detay

Dış Mekan Fitness Ekipmanları ve Toplum Sağlığı Açısından Etkileri

Dünya geneli ile birlikte Türkiye’de obezite sorunu gün geçtikçe daha ciddi bir boyuta oluşuyor. Sağlıksız yiyecek tüketimleri ve özellikle düzenli spor yapılmaması en önemli ana başlıklardır. Toplumun geneline bakıldığı zaman bu sorun farklı yaş kriterlerine göre nüfusun büyük çoğunluğuna yansımış durumda. Bunun önüne geçmek için ise yapılması gereken düzenli beslenmeyle birlikte günlük spor aktivitesidir.

Detay

Dünya’da Sıfır Atık Projeleri ve Mertoğlu Kent Mobilyaları

Gün içerisinde yaşanan tüketim nedeniyle sayısız ürünle birlikte, doğaya ve çevreye zarar verecek birçok atık ortaya çıkar. Bu atıkların doğru ayrıştırılmaması ve bilinçli şekilde geri dönüşüme dahil edilmemesi, dünyanın çok daha büyük bir kirliliğe bürünmesine neden olmaktadır. Bunu yaşamamak içinse sıfır atık projeleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde aktif hale getirildi. Bu proje dahilinde tescil belgesi olan geri dönüşüm atık üni

Detay

Emine Erdoğan, TBMM’deki “Sıfır Atık” çalışmalarını inceledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde oluşturulan proje alanını ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Detay

Engelsiz Oyun Parkları ile Engelleri Birlikte Aşalım

Yeni projeler içerisinde yer alan Mertoğlu kent mobilyaları birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte engelsiz yaşam başlığı altında yeni ürünler de mevcut.

Detay

Sıfır Atık Çöp Kutusu Avantajları

Gelişen yaşam standartları çerçevesinde kaliteli projeler, avantajlarıyla birlikte sunuluyor. Bu konuda sıfır atık kemik kelimesi tabiriyle çöp kutusu modelleri tasarlanıyor. Nitelikli kullanım avantajları beraberinde birbirinden farklı ve etkili yararları taşıyan ürünler arasında bulunuyor. Sıfır atık çöp kutusu, her yaşam şartını kolaylaştıran etkin bir aracı kavramında oluyor.

Detay

Sıfır Atık Kutusu Fiyatları Ne Kadar?

Atık kutuları, değişen görsel tasarımları yönünde farklı fiyatları içeriyor. Özel bir imalatı kapsayan atık kutularının satış ve alım değerleri işçiliği yönünde sunuluyor. Modelleri farklı, kullanım alanları farklı olan atık kutusunun her bütçeye uygun sunumları da bulunmaktadır.

Detay

Sıfır Atık Nedir ?

Sıfır atık, son zamanlarda en çok tartışılan konuların başında yer alıyor. Sıfır atık, atılan malzemelerin tekrar kullanılmasını hedefleyen, israfın önüne geçmeyi amaçlayan bir geri dönüşüm projesidir. Bu alanda projeye destek veren işletmeler, hem ekonomiye katkı verir, hem de çevreye fayda sağlar.

Detay

Softplay Oyun Parkları ve Kullanım Alanları

Kişisel ve kamusal kullanımlar için ideal olan çevre mobilyaları oldukça farklı seçeneklere ayrılıyor. Her bir ürün için görsellere bakmak ve ürün hakkında detaylı bilgiler almak mümkün. Bunun dışında Mertoğlu tarafından sunulan çeşitli oyun alanları da mevcut. Bu alanlar softplay oyun alanları ismiyle lanse edilip bu şekilde satışa çıkarılmaktadır.

Detay