Hakkımızda 
Mertoğlu Çevre Tasarım Ltd.Şti. 1993 yılından günümüze, iç ve dış mekan çöp kutusugeri dönüşüm atık üniteleri, konteynerler, iç ve dış mekan oturma banklarıahşap gazeboahşap pergoleahşap kamelyaahşap ve metal çocuk parklarısaksılıklar ve dış mekan fitness aletleri üretimleri konusunda üstün malzeme ve üstün işçilik kalitesinin buluşma noktasıdır..
 
Uzun yıllar boyunca, başta iş ve alışveriş merkezleri, dünya çapında otel zincirleri, inşaat firmaları, hastaneler, askeri kurumlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, peyzaj firmaları olmak üzere bir çok sektörde iş ortaklığında bulunduğumuzu gururla ifade ederiz.
 
Uluslararası alanda rekabet gücünü de her geçen gün arttıran firmamız, başta Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkeleri olmak üzere, Almanya, Hollanda, Yunanistan, Türkmenistan, Cezayir, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar ülkelerine ihracat yapmaktadır.
 
Misyonumuz
 
Müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların günümüz koşullarına göre değişen ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak müşterilerimizin mekanlarına değer ve farklılık katan güvenli kaliteli ve estetik ürünler tasarlayıp üretmektir.Bu sayede ülkemizde yeni oluşmaya başlayan çevre bilincini geliştirmektedir.
 
Vizyonumuz
 
Yurtiçi ve yurtdışındaki çevre bilincinin gelişmesinde etkili rol oynamak alanında en çok tercih edilen marka olmak ve istihdam oranını her geçen stratejik dönemde daha da arttırmaktadır.

 

Hikayemiz