çocuk parkı

Çocuk oyun parkı

çocuk parkı

Çocuk Parkı SoftPlay

Çocuk oyun parkı içerisinde yaklaşık olarak 7-9 santimetre çapında toplar kullanılmaktadır. İstediğiniz projeye göre uygulamalar yapılabilmekte olup, turuncu, sarı, kırmızı, mavi, yeşil mor, lila ve beyaz renk çeşitleri ile brandaya sahiptir. Çevre koruma ağı polipropilen iplik kullanılarak düğümsüz örgü sistemi ile yapılmaktadır.

Çocuk Parkı Hem eğlenceli hem de sportif aktiviteyi bütün yönleriyle size sunuyor.

MertogluSoft Play Profosyonel Keşif Ekipleri ile Yerinize Gelerek Doğru Seçimleri Yapmanıza Yardımcı Olarak Projelendirmekte ve Montaj Ekipleri ile Ürünleri Yerinizde En Kısa Sürede Hazır Olacak Şekilde Kurulumlarını Yaparak Teslim Etmektedir. 
 
Çocuk Oyun Parkı Mertoğlu Soft Play yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere Çocuk Parkı ve Oyun Grupları satış üretim ve pazarlama sistemleri ile faaliyet vermektedir.

Anaokulları, Kreşler başta olmak üzere, Alışveriş Merkezleri Tema Parklar Açık Alan Parklar veya Kapalı Alanlarınızı Çocuk Parklarına Dönüştürmek İstiyorsanız Size Bir Telefon Kadar Yakınız. 

Çocuk oyun parkı Kurulum ve teslimatı nasıl yapılır?

Çocuk Parkı Teslimini ve Kurulumlarını A’dan Z’ye Yaparak Size Anahtar Teslimi sunmaktadır. 

Mertoğlu Soft Play Profosyonel Keşif Ekipleri ile Yerinize Gelerek Doğru Seçimleri Yapmanıza Yardımcı Olarak Projelendirmekte ve Montaj Ekipleri ile Ürünleri Yerinizde En Kısa Sürede Hazır Olacak Şekilde Kurulumlarını Yaparak Teslim Etmektedir. 
 
Çocuk Parkı Sektöründe faaliyet gösteren MERTOĞLU KENT MOBİLYALARI A.Ş. tasarım ve üretim kalitesini süreklilik içerisinde arttırarak yoluna devam etmektedir. Tasarım, üretim, satış ve satış sonrası tüm aşamalarda gösterdiği özenle tercih nedeni olan Çocuk Parkları, binlerce oyun alanını süslemekte, dayanıklılığı ile de onlarca yıl hizmet vermeye devam edecektir.

Çocuk oyun parkı / Mertoğlu çevre Tasarım Çocuk Parkı veya çocuk oyun parkı içmekan oyun parkları , ahşap ,metal veya plastik çouk parklarının en önemli üreticisi ve satıcısıdır.