Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-102

Dış mekan çöp kovası modelleri ve dış mekanlarda kullanılan çöp kutusu çeşitleri içerisinde yer almakta olan bir ürün grubudur.
Dış Mekan Çöp Kovaları kategorisi hakkında

Dış Mekan Çöp Kovası Modelleri

Çöp kovaları dış mekan çevre temizliğini organize etmede temel olarak kullanılan ekipmanlar arsında bulunuyor. Kamuya açık alanlar alışveriş merkezleri bahçe kasımları petrol istasyonlarının yeşil alan kısmı gibi birçok alanda kullanım alanı bulunan çöp kovaları, çöplerin toplanmasının yanında özel tasarımlar ile üretildiğinden çevreye görsel katkıda da bulunuyor.

Dış Mekan Çöp Kovası Modelleri Nelerdir?

Kullanılacak alana göre özel olarak tasarlanan ve üretilen çöp kovası modellerini şöyle sıralayabiliriz;
  • Dış mekan kafesli metal çöp kovası
  • Ahşap palmiye çöp kovası
  • Ayaklı metal paslanmaz çöp kovası
  • Küllüklü çöp kovası
  • Poşet takılabilen metal çöp kovası
  • Kapaklı seyyar çöp kovası
  • H tipi profil ayaklı çöp kovası
  • Direğe monte alttan boşaltmalı çöp kovası
  • Baston tipi çöp kovası
Her alana uygun ihtiyaca cevap verebilen özellikteki dış mekan çöp kovaları ile temiz çevre ferah ortamlar elde edilebiliyor.

Bahçe Çöp Kovası Çeşitleri Hangileridir?

Bahçede kullanılan çöp kovaları bahçe peyzaj uygulaması yapılırken mutlaka proje içerinde yer alıyor. Çünkü bahçe çöp kovası hem çevrenin temizliğinin sağlanmasında hem de yeni nesil özel tasarımlar ile harika görseller elde edilmesinde temel rol alıyor. Özellikle peyzaj uygulamalarında ahşap sadeliği metalin sağlamlığının birleştiği ahşap çöp kova çeşitleri yoğun kullanım alanı buluyor.
Çöp kovaları kullanılacak alana göre farklı çeşitleri bulunuyor. Kamuya açık parklarda veya bahçelerde H tipi profil ayaklı çöp kovaları, baston tipi çöp kovaları veya kafes tipli çöp kovaları tercih edilirken, alışveriş merkezleri veya petrol istasyonları gibi insan yoğunluğun fazla olduğu noktalarda ise ahşap tasarımlı ve özellikle küllüklü çöp kovalarının tercih edildiği görülüyor.

Dış Mekan Çöp Kovası Fiyatları

Dış mekanda kullanılan bahçe çöp kovası fiyatları ürünün büyüklüğüne ve üretiminde kullanılan malzeme durumuna göre değişiklik gösteriyor. Özel tasarımlı ahşap modeller için gerek kullanılan malzeme, gerekse işçilik fazla olduğundan satış fiyatı diğer H tipi ayaklı model veya kafes modellere göre fazla olabiliyor.
Bahçede kullanılan ürünler doğrudan iklimsel etkilere maruz kaldığından bu tarz ürün satın alınırken, fiyatından önce sağlamlığına ve kalitesine bakmak, ürünü uzun yıllar kullanılabilmesi ve verilen paranın boşa gitmemesi açısından son derece önemlidir.
 
Dış mekan çöp kovaları konum ve alan itibari ile farklı seçenekler değerlendirilerek, park ve sosyal tesis gibi  topluluklara hitap eden mekanlar için ahşap modelleri paslanmaz ve Dkp sac alternatifleri (boyalı/boyasız)  ile üretilir. Dilediğiniz bir vakitte Müşteri veya satış temsilcilerimiz ile irtibata geçerek çöp kovaları modellerini fabrika showroomumuzda inceleyebilir ve hatta uygun fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.