çocuk parkı

Koşucu


Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler

Rakiplerinize Meydan Okuyun
KOŞUCU yenilikçi bir aktiviteyle sokaklara yeni bir yaşam tarzi sunuyor. Mevcut oyun alanları, parklar, ve okullar için sokak kültürü ile uyuşan iyi bir seçe-nek. KOŞUCU sadece bir oyun elemanı değil  aynı zamanda bir spor ve öğrenme alanıdır.
KOŞUCU 6 metreye 2,50 metrelik bir alanda kom-pakt yapısı, 5 değişik oyun aktivitesi ve bir kontrol alıcısına sahiptir. Alışveriş merkezleri, küçük oyun noktaları ve eğlence noktalarındaki sınırlı bir Alana kolaylıkla kurulabilir. Oyunlar kullanıcıları hızlı ha-reket ve refleks kabiliyetine yönlendirmektedir. KOŞUCU 6 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanmaştır.  Tabi Gençler ve yetişkinlerde bütün bu rekabetçi ve fiziksel güç gerektiren oyunları deneyebilirler. 

Elektrik Tüketimi:
KOŞUCU zararsız düşük voltaj ile çalışır. Hatta güneş ve rüzgar enerjisi ile de çalışır.  Normal seviyede kullanımda 30W elektrik tüketir. Kullanılmadığı durumlarda KOŞU-CU kendini elektrik tüketiminin minimum olduğu stand-by durumuna alır. 

Alıcılar:
Tüm alıcılar ağır doğa şartlarına dayanıklı ve %100 su geçirmezdir. Ftalat içermeyen çok sağlam bir plastikten üretilen yapısı gereği en ağır darbelere bile dayanır. Bir dış mekan oyun ekipmanından beklenece-ği gibi bu alıcılar kesinlikle çok sağlam bir yapıya sahiptir.

Malzeme:
Gövde Kısmı Elektrostatik boyalı metal profilden imal edilebilir.
Güvenli Zemin Kaplaması Gereklidir
Güvenlik alanı en az 7.0 x 3.0 metre olmalıdır.

Oyunlar:
KOŞUCU oynamaya hazır 5 farklı oyun aktivitesi ile birlikte sunuluyor. Bu oyunlara ek olarak yeni oyunlar ve aktiviler ekleme imkanı da sunuyor.  Bütün oyunlar kullanıcaların seviyesine otomatik olarak uyum sağlayan bir yapıya sahip-tir.  Bu da her yaş grubundan çocukların aktif rol almasını ve oyun sürelerini uzatmalarını sağlamaktadır.
Reaksiyon- Çocuklar en yüksek sayıda ışıkları söndürürken siz de onların reaksiyon zamanlarını gözlemleyin ve gelişmesine katkıda bulunun. Oyuncular değişik sesleri ve ışıkları algılamada ve onlara tepki vermede ne kadar hızlı olduklarını göreceklerdir. Çocukların motor ve algılama becerilerine katkıda bulunacaktır.
Hafıza Oyunu- Değişik renkteki ışıklar sırayla yanıyor ve sonrasında oyuncunun aynı sıra ile renkli ışıkları yak-masını istiyoruz. Her bir aşamada yanan renkli ışık sayısı daha da artmaktadır. Oyuncunun hafızasını test etme zamanı! Işıklandırmanın sırasını hatırlayın ve en zor seviyelerde hafızanızı test edin.
Süper Takım- Oyuncuların en yüksek puanlara ulaşmalarına izin vererek onların iş birliği kabiliyetinin ve reak-siyon sürelerinin artmasına katkıda bulunun. Butonlarda yanan aynı renklere takım arkadaşlarının aynı anda basmaları gerekmektedir. Ne kadar hızlı ve organize olurlarsa o kadar çok puan alırlar, çünkü oyunu tamam-lamak için 20 saniyeniz var. Oyunun geniş alanda oynandığı düşünülerse, ekibin en yüksek skora ulaşmak için beraber çalışmak zorunda. Eğlenceli, sosyal içerikli ve işbirlikçi.
E-Squash- En iyi arkadaşını ya da babanı squash oyununda yenmenin tadını çıkar. Oyun uyumludur ve oyuncu-ların hızları ve tepkileri doğrultusunda hızlanır. İki ya da dört kişilik bir hız oyunudur. Oyunun süresi oyuncula-rın kapasitesine bağlıdır. 3 puan üzerinden en yüksek puanı alan oyunu kazanır.
Müzik Modu- Eğer hiç bir oyun seçilmemişse, interaktif panel butonları farklı birer müzik enstrümanı işlevi görür ve oyunculara geniş bir yelpazede müzik ve ses yapmalarını sağlar.


Sosyal Medya

Ortalama: 3.21052631578947,
Kullanılan 61 Oy
En iyi: 5
En Kötü: 1