Lobi Küllükler

lobi küllükler, küllükler, küllük çeşitleri, dış mekan küllükler

Kolon Küllükler

Kolon Küllükler ,Özel Tasarım Çöp Kovaları Özel tasarım,dış mekan küllükler ,iç mekan içinde uygun fiyata küllükler( 0312) 395 40 84Küllükler kategorisi hakkında

Küllük Modelleri ve Küllük Fiyatları

Toplumsal yaşam alanlarında hareket tarzını belirleyen kurallara uymak gerekir. Aslında bu kurallar medeniyet ve modernliğin göstergesidir. Doğaya ve insana saygı çerçevesinde çevreyi temiz tutmak medeniyet ve modernliğin ana unsurları arasında yer alır. Standart bir çalışma programında sigara içme zamanlaması ve yeri planlanmaktadır. Bu nedenle sigara içmek için gerekli araç ve gereç küllüktür. Firma tarafından üretilen materyaller arasında küllük üretimi bulunmakta ve çevre sağlığına duyarlı hizmet verilmektedir.

Küllük Modelleri Nelerdir?

Şirket ve kurumsal alanlara yönelik üretilen ayaklı ve ortalama bir metre boyunda bulunan küllükler sigara içim alanlarına yerleştirilecek birer aksesuar formatındadır. Lobi, kolon ve iç/dış mekana uygun üretilen küllük modelleri kullanışlı ve dayanıklı malzemeden üretilir.

Ayaklı Küllük

Kamusal ve şirketlerde gözümüze ilişen bu tür ayaklı küllük modelleri kısa bir sigara olası için uygundur. Ortalama 100 izmarit alacak kapasiteye göre imalatı yapılan ayaklı küllükler taşınabilir iç aparatı ve yere monte edilmiş dış aparattan oluşur. İzmaritlerin ve küllerin ortaya saçılmasını önleyecek dar ve geniş hacimli modelleri firma tarafından üretilir. Ayaklı küllük ve sigaralıklara web sitemiz üzerinden ulaşabilir daha detaylı bilgi ve saipriş için yurt içi satış temsilcilerimizle irtibata geçebilrsiniz. 

Metal Küllük

Tasarım olarak çok beğenilen ve özellikle tercih edilen metal küllük gri, gümüş ve füme renk tonlarında olur. Metal küllük modelleri diğer küllük modelleri gibi iç ve dış mekanlarda daha geniş kapasite, lobi üretimleri için ise daha dar kapasiteli şekilde üretilir. Oksitlenmeyen özellikte olan metal küllükler her mevsim şartlarında dış veya iç mekanlarda kullanılabilir dayanaklıktadır.

Çelik Küllük

Dayanıklı alaşımdan oluşan bu küllük modelleri ince veya geniş ayaklı şekilde tasarlanabilir. Darbelere karşı dayanıklı olan bu küllükler kolay temizlenebilir. Nemli bir bezle temizlenebildiği gibi yıkanabilir özelliğe de sahiptir. Leke tutmaz olan çelik küllük modellerini firmanın sitesinden inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Demir Küllük

Hem küllük hem de çöp kutusu özelliğine göre üretilen demir küllük modelleri de diğer küllük modelleri gibi dayanıklı ve geniş hacimlidir. Bahçe, otogar, özel şirketler, otel ve market zincirlerinde sıklıkla demir küllükler dayanıklı olduğu için tercih edilir.

Dış Mekan Küllükleri

Dış mekan küllüklerin en belirleyici özelliği daha çok sigara izmarit ve küllerini çevreye saçmadan stoklamasıdır. Site görselinde sınıflandırılan dış mekan küllükleri çevre tasarımlarına uygun şeklide ve renklerde üretiliyor. Ayak basma aparatı ile açılan küllükler kolay kullanımlıdır. Sağlığın önemine vurgu yapan resimli küllükler de firma tarafından üretilerek duyarlılık ve farkındalık yaratmak amaçlanmaktadır.

İç Mekan Küllükleri

Daha çok lobi ve antrelerde kapı yanlarında monte edilen iç mekan küllükleri dar bir dış görüntü ve geniş bir hacime sahiptir. Boru, huni veya tabaklı şekilde üretilen bu iç mekan küllüklerinde de dayanıklılık öncelikli tercih edilmekte ve kullanılan malzeme, demir, metal ve çelik olmaktadır. İç mekan küllüklerinde dikkat çeken bir detay ise yangın çıkmasını ve dumanı engelleyecek şekilde tasarlanır. Sönmemiş izmaritler bu küllüklerde havasız kalarak sönmektedir.

Küllük Fiyatları

Firma tarafından üretimi yapılan küllük modelleri ebat ve model olarak farklı farklı tasarlanarak her alanda kullanıma uygun olması amaçlanarak üretilmektedir. Düz ya da renkli küllük üretimi de yapan firma ortamın ambiyansına uygun küllük seçenekleri sunar. Sigara veya puro izmaritleri için uygun olan bu küllükler oldukça kullanışlı ürünlerdir.
Küllük fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercih edilecek ürünler için sitemizde yer verilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. 
 
Küllükler sigara içilen alanlarda en yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik yada dkp sac olarak imal edilen sigaralıok diye tabir edilen çöp kovalarıdır.  Dış mekan küllük yada sigaralık olduğu gibi iç mekan küllük yada sigaralıklarda bulunuır, her ne kadar iç mekanda olsa sigara içme yasağı olan bir çok kurum ve kuruluş bulunur. Açık hava yada sigara içme alanlarında küllüklerin konumlandırılması yeşil alandan ayrıştırılması gerekir, Boyalı küllük ve paslanmaz küllükler en çok tercih edilen küllük modellerindendir.

Küllükler nasıl kullanılır?

Küllükler yeşil alandan uzak açık hava , sigara içme alanlarına kullanılır, dikkat edilmesi gereken nokta her açık hava ortamı sigara içme alanı olarak kullanılmaz dumansız hava sahası olarak tabir edilen alanlardan daha uzak, bir yerde olmalıdır, uygun boyutlarda olmalı , çocukların göremeyecekleri veua ulaşamıyacakları bir yerde olmalı, ayrıca küllükler içine atılığıunda ateşin sağa sola yayılmasınıde önlemelidir.