Toplam: 12

Plastik Çöp Konteynerleri-Msa-607

Plastik Çöp Konteynırları,Lastik Çöp Konteynırları Dış Mekan Atık Üniteleri, Çöp Kovaları, Çöp Kutusu, Atık Ünitesi, Dış Mekan Çöp Kovaları

Plastik Çöp Konteynerleri-Msa-609

Plastik Çöp Konteynırları,Lastik Çöp Konteynırları Dış Mekan Atık Üniteleri, Çöp Kovaları, Çöp Kutusu, Atık Ünitesi, Dış Mekan Çöp Kovaları

Plastik Çöp Konteynerleri-Msa-610

Plastik Çöp Konteynırları,Lastik Çöp Konteynırları Dış Mekan Atık Üniteleri, Çöp Kovaları, Çöp Kutusu, Atık Ünitesi, Dış Mekan Çöp Kovaları

Toplam: 12


Plastik Çöp Konteynerleri kategorisi hakkında

Plastik Çöp Konteyneri ve Fiyatları

Çevre temizliği önemlidir. Çevre temizliğinde çöp ve atıkların ortalıkta zararlı bakterileri üretmemesi ve koku yaymaması için çöp konteynerlerine ihtiyaç vardır. Kapalı ve hareket ettirilebilir özelliğe sahip bu konteynerler plastik gibi dayanıklı malzemelerden imal edilir. Üretimi firma tarafından yapılan plastik çöp konteyneri özellikle iş yeri ve evsel atıklarda bina görevlileri tarafından kullanılır. Ebat bakımından dar derinlik bakımından çok çöp taşıyacak kapasiteye sahip olan ürün farklı renklerde üretilmektedir.

Plastik Çöp Konteyneri Fiyatları

Dış ve iç mekanlara uygun üretilen plastik çöp konteynerleri ülke ihracaatında önemli yer tutmakla beraber özellikle belediyecilik hizmetlerinde de tercih edilmektedir. Ebatları farklı farklı olan çöp konteynerleri çevre temizliği için gereken araçlar arasındadır. Çöp konteynerlerinin tamamı kapaklı şekilde üretiliyor. Üretim merkezi ankara olan ürün yine ankara plastik çöp konteyneri ismi ile markalaşmıştır. Sincan Ankara da üretimi yapılan ürünler firmanın internet sitesinde perakende olarak satılıyor. Toplu alımlar için firmanın internet adresinden iletişime geçmek gerekir.

240 lt Plastik Çöp Konteyneri Fiyatları

Firma çok farklı tasarımlarda ürettiği konteynerleri özelliklerine göre fiyatlandırıyor. Sağlam ve dayanıklı olan ürünler arasında MSA 601 ile MSA 612 olarak sınıflandırılmaktadır. Ürün sınıfına ait özellikleri firmanın sitesinden detayları incelemek gerekir. En fazla 1100 litre kapasiteye sahiptir. Sınıfına göre tüm ürünlerin fiyatları için firma ile iletişime geçmek yeterli olmaktadır.
Bu tip plastik çöp konteyneri kapasitesi ile çöp deposu genişliğindedir. Her tür katı atık maddesini kolaylıkla içine doldurmak mümkün olsun diye konteyner ağzı geniş tutulmuş yan tarafında yer alan 2 adet tekerlek ile taşımada kolaylık sağlanmıştır. Evsel ve işsel atıklara uygundur.

770 Lt Plastik Çöp Konteyneri Fiyatları

Belediyelerin tercih ettiği bu geniş kapsamlı çöp konteynerleri 770 lt çöp hacmi ile mahalle ve sokak başlarına kolaylıkla konulabilir. Yere monte edilebilme özelliğine sahip olmakla birlikte hareket ettirilebilecek 4 adet tekerlekten oluşur. Kapaklı olan bu sınıftaki ürün çevreyi temiz tutmaya yarar. İş ve evsel atıkları bu çöp konteynerlerine rahatlıkla atılabilir. Taşımak için yanlarında demirden yapılma tutacaklar vardır. Mevsimsel etkilere karşı dayanıklı olan ürün fiyatı için firmanın iletişim numaralarını çalıştırmak yeterli.

Plastik Çöp Konteynerleri Kaç Litredir?

İhtiyaca göre farklı boyutlarda plastik konteynerler üretilmektedir. Dış ortamda kullanılması amaçlanarak üretilen konteynerler genelde büyük boyutlarda olmaktadır ve hacimleri 770 litreye kadar artabilmektedir. Sitemizi inceleyerek ihtiyaca uygun özelliğe sahip çöp konteynerini bulabilirsiniz.

Plastik Çöp Konteynerleri Kaç Kilogramdır?

Plastik konteynerlerin hacmi arttıkça doğru orantılı olarak ağırlığı da artış gösterir. Eğer konteynerin devamlı olarak bir yerden bir başka yere götürülmesi gerekiyorsa satın alım yaparken bu konuya dikkat edilmesi gerekir. Büyük boyutlu konteynerler genelde 50 kilogram seviyesinde olmaktadır. Taşıyabilecekleri toplam ağırlık ise 500 kilograma kadar ulaşabilmektedir.

Plastik Çöp Konteynerı

Kaliteli ucuz plastik çöp konteynerı fiyat alabilir aynı zamanda satın alabilirsiniz. plastik çöp konteynerları,plastik konteyner,çöp konteyneri değişil varyasyonlu başlıklar altında görüntülenebilir.Ancak aşağıdaki çöp konteynerları ürünlerinide incelemenizde büyük fayda var , anlık olarak ürün detay sayfasından whatsupp ile irtibata geçebilirsiniz.

"Çöp konteynerleri"


Plastik oldukları gibi metal veya paslanamz çöp konteynerleri da vardır. Kullanım kolaylığı açısından plastik çöp konteynerları daha elverişli ve daha uygundur. fiyat analizi yapıldığında ise metal veya paslanmaz mamülden imal edilen çöp konteynerine göre en çok tercih edillen koneynerlardır.değişik boy ve ebatlarda bulunan konteynerlara  ve teknik dökümanlarına aşağıdaki ürünlerden ulaşabilirsiniz. dilerseniz çöp konteyeri ankara çöp konteyneri istanbul ve çöp konteyneri izmir temsililerimizle whatsupp üzerinden anında görüşme sağlayabilrsiniz.