Toplam: 13

Toplam: 13


Top Havuzu kategorisi hakkında

En Çok Tercih Edilen Trambolin Fiyatı ve Modelleri Hangileridir.

Top Havuzları,iç mekan top havuzu,dış mekan top havuzu,softplay oyun havuzu  veya tamblolin top havuzu siparişleriniz yukarıdaki ürünlerden verebilirisiniz. ayrca her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçin.

Trambolin 


Trambolinler sıkça kullandığım terimler arasında yer almasına rağmen aslında softplay oyun grupları içinde farklı bir seçenek olarak sunulur. Genellikler bu iç mekan softplay gruplarında olduğu gibi dış mekan oyun gruplarında da tercih edilir.Çocukların daha güvenilir ve kaza riski ile yaralanmaları en aza indirgeyecek düzeyde tasarlanırlar. Zıplama aksiyonu gerçekleştiğinde biliyoruzki bütün çocuklar mutlu olurlar.

Top havuzu


6 yaş ve altı çocuklar için uygun olan bu top havuzları trambolinler ile birlikte kuruluımda yapılabilir. hafif olan bu toplar çocuklar için bir risk teşkil etmez.

Top havuzu çocukların severek oynadığı bir oyun gerecidir. Daha çok  alışveriş merkezi gibi mekânlarda sıkça göze çarpan top havuzları okul öncesi ve anaokulu içinde 2, ile 10 yaş  grubu çocuklar için idealdir.

Küçük çocuklar için paket içerisinde gelen top havuzu kurulumun ardından güvenle ve rahatlıkla kullanılabilir, ağıza alındığında yutma endişesı taşımayan top havuzu topları başka bir işlem gerektirmez. Portatif ve esnek malzemeden yapılmaları sayesinde kullanım sonrası toplanıp kaldırılabilecekleri gibi, sabitlenmeleri de mümkündür. Top havuzları ve havuz içerisinde yer alan toplar esnek, sağlam ve hafif malzemeden üretilmiştir. Dolayısıyla ürünler ağırlık, kırılma veya kayma sebepli herhangi bir yaralanmaya sebep olmaz.

Top havuzları için standart bir boyut yoktur. Kullanıcı sayısı ve yaşı, boyut belirleme konusunda göz önünde bulundurulması gereken detaylardır. 12 ay ilâ 5 yaş aralığındaki çocuklar için 95 x 86,5 x 45 cm boyutundaki top havuzları tavsiye edilmektedir. Daha büyük yaş ve daha çok kullanıcı sayısı için 160 x 160 x 200 cm veya daha büyük boyutlardaki modeller kullanılabilir. Ev ortamında kullanılacak top havuzlarında ürünün boyutu kadar taşınabilirliği de önemlidir.

Top havuzları, ihtiyaca göre çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Kullanıcı sayısı, yaşı, portatif veya sabit olmak üzere kullanım şekli, ürün tercihinde önemli detaylardır. Çocuk sayısı 2 veya daha fazla ise daha büyük top havuzları tercih edilmelidir. Ev ortamında kullanılacaksa ve sabit olmayacaksa portatif, katlanabilir ve boyutu küçük top havuzları daha idealdir. Kullanıcının yaşına göre boyut tercihi yapılmalıdır.

Top havuzları, içlerindeki toplarla beraber, su ve sabun ile temizlenmeye uygundur. Plastikten imal edilen toplan yüksek ısıda suyla temizlenmemelidir. Temizlik için sabun dışında çamaşır suyu, deterjan gibi kimyasal bir madde kullanımına gerek yoktur. Bezden imal edilen top havuzları ise bez ve sabunlu su ile silinebilir.

Top havuzları genel itibariyle zararı olmayan oyun gereçleridir. 3 yaş altı çocukların ebeveyn gözetimi altında kullanması, yutma ihtimaline karşı idealdir. Fileli top havuzları dışarıdan gelebilecek maddeleri engellemesi ve çocuğun düşme ihtimaline karşı dış mekân kullanımında uygundur. Ev içi kullanımda ise topların etrafa dağılmaması ve çocuğun havuz dışına düşüp yaralanmaması bakımından fileli top havuzları kullanılabilir.

Top Havuzlarının Diğer Oyuncaklarla Birlikte Kullanımında Bir Sakınca Var mı?