çocuk parkı

Atık Yönetiminde Sıfır Atık Yaklaşımı

Atık Yönetiminde Sıfır Atık Yaklaşımı

Atık yönetiminde sıfır atık yaklaşımı 2019 yılı itibariyle kendini birçok farklı ürünle gösteriyor. Çevrenin çok daha temiz ve nizami olmasını sağlayan bu ürünler tekli ya da toplu olarak atılabilir. Bu modeller mertoğlu projelerimiz başlığı altında arz edilmektedir. Yönetim ve üretimi uzmanlar tarafından yapılan atık yönetimi projeleri birçok farklı seçeneğe ayrılıyor.Atık Yönetiminde Sıfır Atık Yaklaşımı
 

Atık yönetiminde sıfır atık yaklaşımı 2019 yılı itibariyle kendini birçok farklı ürünle gösteriyor. Çevrenin çok daha temiz ve nizami olmasını sağlayan bu ürünler tekli ya da toplu olarak atılabilir. Bu modeller mertoğlu projelerimiz başlığı altında arz edilmektedir. Yönetim ve üretimi uzmanlar tarafından yapılan atık yönetimi projeleri birçok farklı seçeneğe ayrılıyor.

 

 

 


 

 Çöp Kutusu Ürünleri ve Çeşitleri

 

            Çeşitli ölçeklerde imal edilen çöp kutusu ürünleri mertoğlu sıfır atık kapsamında değerlendirilebilecek diğer ürünlerdir. Özel tasarımlı çöp tenekesi çeşitleri geometrik figürlerle desteklenmiştir. Spiral ve kare olan versiyonları mevcut. Aynı zamanda gri ve italik renkleri ile her daim parlak olmaktadır. Hem iç hem de dış mekanlarda uygulanmasıyla geniş bir kullanım ağına sahiptir. Yukarıda yer alan ekstra bölümünde kül atmaya yarayan bir hazne de bulunmaktadır. Yapımında paslanmaz çelik kullanılmıştır.
 
            Bu ürünler uzun yıllar boyunca koridorlarda, kamusal alanlarda ve resmi yerlerin sigara içme alanlarında değerlendirilebilir. Tamamen geri dönüştürülebilir bir ürün olması ise çevreye karşı duyarlılık açısından kritik bir öneme sahiptir. Çevresel şartlara karşı güçlendirilmiş, yeni nesil ürünlerdir. Yıpranma ve lekelenme gibi olumsuz etkiler bu çöp kutuları için geçerli değildir. Diğer çöp kovaları ise iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere ikiye ayrılmıştır.

 

 İç ve Dış Mekâna Uygun Çöp Kutuları

 
            15 litrelik hacmiyle çöp kutuları iç mekanlar için uygundur. Özel elektrostatik boyası ile birlikte dekoratif bir ürün olarak da değerlendirilebilir. Evlerde, bahçelerde, ofislerde kullanılabilir. Dış mekan çöp kovalarında ise farklı renkler ön plana çıkıyor. Bu modeller de çevre ürünleri kapsamında değerlendirilip tekli ya da toplu olarak satın alınabilir.
 
            Özel ayaklı sistemi sayesinde başka bir şeye dayanmadan, sabit bir şekilde durabilir. Tek bir dokunuş ile çıkartılabilir sepetleri bulunmaktadır. Bu sayede boşaltılıp yeniden kullanıma açık hale getirilmesi son derece kolaydır. DKP Sac kova malzemesi ile birlikte mertoğlu çöp kovaları talep edilen kaliteyi fazlasıyla ihtiva ediyor. Boru profilden yapılma ayakları oldukça dayanıklıdır. Bu ürünler de sıfır atık projeleri kapsamında geliştirilmiş ve satışa çıkarılmıştır. Sadece çevreye değil insan sağlığına da önem veren modellerdir.
 
            Renk seçenekleri arasında turuncu, mavi, yeşil ve sarı gibi son derece canlı renkler bulunuyor. Büyük meydanlarda, iş yeri önlerinde ve parklarda da değerlendirilebilir. Siparişi alınan bu ürünler Türkiye’nin her yerine özel ambalajı ile birlikte teslimatları gerçekleştirilir.

 
Ortalama: 0,
Kullanılan 0 Oy
En iyi: 100
En Kötü: 1