çocuk parkı

Dünya’da Sıfır Atık Projeleri ve Mertoğlu Kent Mobilyaları

Dünya’da Sıfır Atık Projeleri ve Mertoğlu Kent Mobilyaları

Gün içerisinde yaşanan tüketim nedeniyle sayısız ürünle birlikte, doğaya ve çevreye zarar verecek birçok atık ortaya çıkar. Bu atıkların doğru ayrıştırılmaması ve bilinçli şekilde geri dönüşüme dahil edilmemesi, dünyanın çok daha büyük bir kirliliğe bürünmesine neden olmaktadır. Bunu yaşamamak içinse sıfır atık projeleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde aktif hale getirildi. Bu proje dahilinde tescil belgesi olan geri dönüşüm atık üni

Dünya’da Sıfır Atık Projeleri ve Mertoğlu Kent Mobilyaları
 
Gün içerisinde yaşanan tüketim nedeniyle sayısız ürünle birlikte, doğaya ve çevreye zarar verecek birçok atık ortaya çıkar. Bu atıkların doğru ayrıştırılmaması ve bilinçli şekilde geri dönüşüme dahil edilmemesi, dünyanın çok daha büyük bir kirliliğe bürünmesine neden olmaktadır. Bunu yaşamamak içinse sıfır atık projeleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde aktif hale getirildi. Bu proje dahilinde tescil belgesi olan geri dönüşüm atık üniteleri sayesinde, artık tüm atıklar birbirinden ayrıştırılarak devlet himayesi altında geri dönüşüme gönderiliyor.
 
Bunu gerçekleştirmek içinse Mertoğlu çöp kovaları ürünlerini tercih edebilir, bakanlık nezdinde tescillenmiş ürünlerle siz de bu özel projeye en önemli katkıyı sağlayabilirsiniz. Üstelik birbirinden kaliteli ve zengin yelpazeye sahip ürünlerle, atıkların güven içerisinde ayrışmasına ve toplanmasına fırsat verebilirsiniz.

 

 Dünyada Sıfır Atık Projesi için Farklı Ürünler

 2023 yılına kadar tüm Türkiye’nin proje kapsamına alındığı ‘dünyada sıfır atık projesi’, birçok açıdan büyük bir öneme sahip. Özellikle ülke çapındaki atıkların yaşama daha fazla tehlike getirmemesi adına, ayrıştırılmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda geri dönüşüm avantajıyla, ülke ekonomisine önemli bir katkı sunmaktadır. Bu konuda oldukça geniş bir ürün yelpazesi altında farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


Bunlar içerisinde çöp kutusu; masa altı geri dönüşüm ürünleri ve geri dönüşüm atık üniteleri olarak iki farklı kategoriden seçim sunuyor. Böylece bulunduğunuz mekânın uygunluğuna bağlı olarak, çöp konteyneri veya diğer ürün seçenekler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.
 

 

 Sıfır Atık Projesine Dahil Olduğu Alanlar

Dünya çapında insan sağlığını tehdit eden birçok atık türünün doğa ve çevreden tamamen arındırılması için sıfır atık projesi devreye girdi. Bu konuda birçok farklı alan için özel ürün sunuluyor. Eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, hastaneler, farklı binalarla birlikte insanların yoğun olduğu tüm alanlar için ürünler bulunmaktadır.
 
Tescil belgeli geri dönüşüm atık üniteleri Mertoğlu projelerimiz dahilinde geniş ürün yelpazesi sunuyor. Profesyonel bir anlayışla kaliteli üretim altından hazırlanan Mertoğlu sıfır atık ürün çeşitleri, uzun yıllar güven içerisinde kullanılabilir. Projeye uygun olarak hazırlanan zengin ürün çeşidi, devlet güvencesi altında atıkların geri dönüşüme gönderilmesine olarak veriyor.
 

 

 Dünyada Sıfır Atık Projelerinde Mertoğlu Kent Mobilyaları             

Yoğun olarak insanların bulunduğu noktalarda güvenilir şekilde kullanılması adına, Mertoğlu Kent Mobilyaları birçok ürün sunuyor. Bu konuda çöp tenekesi olarak farklı ürün yelpazesi arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz. Daha temiz ve yaşanılabilir bir çevre elde edebilmek için gerçekleştirilen proje, zengin çevre ürünleri üzerinden seçim sunuyor.
 
Hemen siteye giriş yaparak birbirinden farklı ürünler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz farklı tasarımlar, atıkların ayrıştırılmasına olarak sunuyor.

 

 İç ve Dış Alanlar için Değişik Ürünler

 İç ve dış mekanlarda değerlendirilecek farklı ürünler bulunmaktadır. Örneğin ofis alanları için masa altı geri dönüşüm ürünleri etkili bir çözüm sunmaktadır. Dış alanlar adına ise doğru geri dönüşüm atık üniteleri, tescil belgeli olarak site üzerinden seçim imkanı sağlıyor. Farklı renklerde, boyutlarda ve şekillerde tasarımı gerçekleştirilen ürünler kaliteli, uzun ömürlü ve kullanışlı bir yapı vaat etmektedir.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen bu projeye dahil olan Mertoğlu firması bünyesinde, siz de hem doğayı ve çevreyi koruyabilir hem de geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.
Ortalama: 3,
Kullanılan 18 Oy
En iyi: 100
En Kötü: 1