çocuk parkı

Özel Tasarım Çöp Kovaları Mst-565a

Genişlik   Genişlik: 40 cm
Derinlik   Derinlik: 40 cm
Yükseklik   Yükseklik: 80 cm
Litre   Litre: 47,5 L Çöp Haznesi - 2,4 L Kül Haznesi
Hacim   Hacim: 0,13 m³
Malzeme   Malzeme: Paslanmaz Sac, Paslanmaz Profil
Ahşap   Ahşap: 1.Sınıf Çam Emprenyeli

Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler

PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIMI :

 
 

PASLANMAZ ÇELİK NEDİR ?

 
Metalürjide paslanmaz çelik, minimum %10.5 krom elementi içeren bir demir-karbon alaşımı olarak tarif edilir. Krom elementi çeliği paslanmaya karşı koruyan temel bileşendir. İsmini bu çeliklerin, diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır.
 
 

NEDEN PASLANMAZ ÇELİK TERCİH EDİLMELİDİR ?

 
Uygun standartlarda üretilmiş bir paslanmaz çelik ürünü diğer materyallerden üretilmiş ürünlere oranla :
 
 • Daha uzun ömürlüdür.
 • Tamamen geri dönüştürülebilir bir malzemedir.
 • Paslanmaya, lekelenmeye ve yıpranmaya karşı oldukça dirençli bir çelik ürünüdür.


PASLANMAZ ÇELİKTE KALİTE STANDARTLARIMIZ NELERDİR ?

 
Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, kalite ve güven bizler için asla vazgeçilemeyecek unsurların başında gelmektedir. Bu anlamda ürettiğimiz her bir ürün belirlenmiş kalite standartlarına göre üretilmektedir.
 
430 Kalite : İç mekanda kullanılır. Korozyona dayanımı orta düzeydedir.
304 Kalite : Dış mekanda kullanılabilir. Korozyona dayanımı iyidir.
316 Kalite : Dış mekanda kullanılır. Çok agresif ortamlara uygundur ve korozyona dayanımı oldukça iyidir.
 
 

KULLANILAN ÜRÜNLERİN BAKIMI NASIL YAPILMALI ?

 

PERİYODİK BAKIM :

 
Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak ürettiğimiz her bir ürün en iyi kalitede üretilmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi paslanmaz çelik ürünlerinde de yapılması gereken bakım ve koruma işlemleri mevcuttur.
 
 • Çelik materyal, paslanmaz çelik temizleme kimyasalları ile temizlenmelidir.
 • Paslanmaz çelik üzerinde oluşabilecek parmak izi, su lekesi gibi kalıntılardan kurtulmak için cam temizleme malzemesi ve bir microfiber bez kullanabilirsiniz.
PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜNÜNÜZÜN PARLATILMASI VE KORUNMASI :

 
Paslanmaz çelik ürünleri korozyona ve dış koşullara oldukça dayanıklı ürünlerdir. Ancak, her malzeme gibi paslanmaz çelik ürünlerinin de bakıma ve korumaya ihtiyacı vardır. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan ürünleriniz parlaklığını yitirmiş ya da yüzeyinde çizikler oluşmaya başladıysa, paslanmaz çelik için özel olarak üretilen bakım spreyleri paslanmaz çeliğin eski görüntüsüne kavuşmasına ve koruyucu yüzeyinin yeniden oluşmasına yardımcı olacaktır.
 
 

Düzenli bakım, paslanmaz çeliğin temizliğini kolaylaştırmakla birlikte ürünleriniz parlaklığını çok daha uzun bir süre koruyacaktır.
 
 • Ürünleri ’ovma tozları’ ile asla temizlemeyiniz.
 • Ürün üzerinde oluşabilecek herhangi bir lekeyi çıkartmak amacıyla bulaşık teli, çamaşır suyu ya da dezenfektanlar gibi yıpranmaya ve paslanmaya sebep olacak maddeleri kullanmayınız.
Mertoğlu Kent Mobilyaları tarafından tamamen çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde üretilen paslanmaz çelik ürünleri hemen her alanda kullanımı mümkün olan uzun ömürlü ve yüksek dayanıklılığa sahip ürünlerdir. Ancak daha çok alışveriş merkezleri, oteller ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Çöp kutularımektup kutusugeri dönüşüm atık üniteleri gibi birçok alanda üst kalite paslanmaz çelik malzemeleri kullanılmaktadır.
 
 
Mertoğlu Kent Mobilyaları, kullanıcının talebi doğrultusunda ürünlerin en, boy ve hacim ölçüleri konusunda ve ayrıca tasarım materyalleri bakımından değişiklikler yapabilmektedir.
 
 


Paslanmaz çelik ürün grupları, mst-565a ve Mertoğlu Kent Mobilyaları çevre ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
 
 
 


AHŞAP ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIMI :


AHŞAP NEDİR ?


Ahşap, tamamen  canlı bir organizma olup lifli, heterojen ve anizotrop (fiziksel doğrultulara göre özellikleri değişen çizimler) dokuya sahip doğal bir malzemedir. Ahşap malzemeler ayrıca, oldukça estetik ve akustik bir yapıya sahip materyallerdir. Bulunabilirliği ve yenilenebilirliği en yüksek yapı malzemesi olmasıyla en çok tercih edilen materyaller arasında yer almaktadır. Gerekli dirence sahip olmasına rağmen oldukça hafiftir.

NEDEN AHŞAP TERCİH EDİLMELİDİR ?

 • Ahşap malzemeler çeşitli kimyasal sıvılar ile işlenerek böcek tahribatı ve çürümesi tamamen önlenebilen malzemelerdir.
 • Ahşap yüksek taşıma gücüne sahiptir.
 • Ahşap malzemeler yeniden montajı yapılabilen ve kullanıcının bireysel müdahalesine olanak tanıyan bir malzemedir.


AMBALAJLAMA NASIL YAPILMAKTADIR ?


Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, ahşap ürünlerimizin doğru ambalajlanması ve kusursuz bir şekilde teslimatının yapılmasına büyük önem vermekteyiz. Ancak eğer ürünler teslim edilen noktada saklanacak ve hemen kurulumu yapılmayacaksa, ürünlerin ambalajlarından çıkartılarak hava alabilecekleri bir şekilde muhafaza edilmelerini tavsiye ediyoruz.
 

KULLANILAN ÜRÜNLERİN BAKIMI NASIL YAPILMALI ?

PERİYODİK BAKIM :


Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak ürettiğimiz her bir ürün en iyi kalitede üretilmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi ahşap malzemeli ürünlerimizde de yapılması gereken bazı bakım ve koruma işlemleri mevcuttur.
 • Her kış sezonundan sonra bakım işlemleri yenilenmelidir. Yüzeyler zımpara ile güzelce temizlenmeli ve ondan sonra verniklenmelidir.
 • Gevşeyen aparatlar hem güvenlik hem de kullanım kalitesini arttırmak amacıyla uygun malzemeler ile sıkılaştırılmalıdır.
 • Ahşap canlı bir organizmadır ve zamanla yüzeyinde ufak çatlaklar oluşabilir. Bu tarz bir durumda çatlaklar dolgu malzemesi ile doldurulmalıdır.
 • Boyalı ahşap malzemeler ise uygun boyalar ile boyandıktan sonra verniklenmelidir.


RUTUBET DENGESİNİN SAĞLANMASI :


Kurulmak amacıyla ambalajından çıkartılan ürün ya da ürünlerin kullanılacağı yerin ortam şartlarına (nem, sıcaklık..vb) uyum sağlaması amacıyla kurulmadan önce bu ortam şartlarında bekletilmesi ve gerekli dengenin / şartların sağlanması ürünün uzun ömürlü olabilmesi açısından oldukça önemlidir.

Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, siparişini aldığımız ürünlerimizin tamamında doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaktayız.

Geri dönüşüm ve sıfır atık projeleri konularına oldukça fazla önem veren Mertoğlu Kent Mobilyaları üretilen her ürün için gerekli olan tüm kalite sertifikalarına sahiptir. Bu anlamda sektöründe birçok farklı ürün üretmekle birlikte ahşap bahçe mobilyalarıahşap çocuk parklarısaksılarahşap oyun parklarıahşap fitness aletleriahşap köprüler ve ahşap engelsiz oyun parkları alanlarında modern, güvenilir ve kaliteli ürünleri kullanıcılar ile buluşturmaktadır.

Kullanıcının talebi doğrultusunda ürün boyut ve ekipmanları özel olarak tasarlanarak talebe özel olarak da üretim sağlanabilmektedir.

 

Mst-565a ve Mertoğlu Kent Mobilyaları çevre ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
 
 

Sosyal Medya

Ortalama: 3.375,
Kullanılan 27 Oy
En iyi: 100
En Kötü: 1