Özel Tasarım Çöp Kovaları Mst-603b

Genişlik  Genişlik: 46cm
Derinlik  Derinlik: 55cm
Yükseklik  Yükseklik: 80cm
Litre  Litre: 33 L
Hacim  Hacim: 0,20³
Malzeme  Malzeme: Dkp sac
Ahşap  Ahşap: 1.Sınıf Çam Emprenye
Boya  Boya: Elektrostatik Boyalı
İç Kova  İç Kova: w: 26 cm d: 26 cm h: 50 cm

Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler

Özel Tasarım Çöp Kovaları Mst-518

Özel Tasarım Çöp Kovaları Mst-518

iç ve dış mekan özel tasarım çöp kovaları ürün grubu içerisinde yer almaktadır. Ürün ile alakalı detaylı teknik bilgi aşağıda yer almaktadır.
  • Paslanmaz çelik
  • Ahşabın sıcaklığı

Paslanmaz çelik ile üstün koruma

Benzersiz kalitede paslanmaz çeliğin, korozyon ve sıcaklık dayanımı gibi görsel özellikleri, göz kamaştıran imalat üstünlüğüyle en çok tercih edilen mekanik özelliğindeki kusursuz dayanıklılığı had safhada olan paslanmaz çelik yıllardır hayatımızın güvenli ve ışıltılı bir parçası olmuştur.

Soğuk şekilllendirme ile 100% geri dönüşümlü doğanın yardımcısı, iç mekan ve dış mekanlarda paslanmaz çeliğin mertoğlu güvencesiyle yeniden modernize edildi.

Image

Ahşabın doğal görüntüsündeki sıcaklık

Geçmişten bu yana doğal bir yapı malzemesi olarak kullanılan Ahşap doğallığı ,zerafeti, hijyenik özellikleri ve kolay işlenebilir olması özelliği ile günümüzde de modern yaşam alanlarında uyum içinde kullanılmakta

Görsel açıdan bir çok alternatifi olduğu gibi hafif ve uygulanabilir olması ile çocuk parkı, çöp kovası ve saksılar için mükemmel bir yapı malzemesi uzun ömürlü olması ve emprenye gibi tekniklerle korozyon ve çürümeye karşı dayanaklılığı artırılmıştır.

Image

Sosyal Medya

Ortalama: 3,
Kullanılan 15 Oy
En iyi: 5
En Kötü: 1