çocuk parkı
 • Tel: +90 312 395 40 84
 • mertoğlu çocuk parkı
 • TRENRU

Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-104c


Ortalama: 68,
Kullanılan 17 Oy
En iyi: 100
En Kötü: 1
Dış mekan çöp kovası modelleri ve dış mekanlarda kullanılan çöp kutusu çeşitleri içerisinde yer almakta olan bir ürün grubudur.

Genişlik     Genişlik: 44 cm
Derinlik     Derinlik: 48 cm
Yükseklik     Yükseklik: 106 cm
Litre     Litre: 30 L
Hacim     Hacim: 0,21 m³
Malzeme     Malzeme: DKP Sac Kova
Ayaklar     Ayaklar: Boru Profil Ayaklar
Boya     Boya: Elektrostatik Boyalı
İç Kova     İç Kova: h:49 cm Ø:28 cm

BOYALI METAL ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIMI :


 • Mertoğlu Kent Mobilyaları, daima çevreye ve insan sağlığına önem veren bir firma olmuştur. Bu anlamda Mertoğlu Kent Mobilyalarımetal çocuk parkları, iç ve dış mekan oturma bankaları gibi boyalı ürünlerinde sağlığa zararı olmayan polyester dış mekan boyaları kullanmaktadır.
 • Kullanılan toz boya renkleri her zaman Dünya genelinde geçerliliğe sahip olan RAL kodları ile belirlenerek seçilmektedir.
 • Metal çocuk parkları gibi boyalı metal ürünlerimiz daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması amacıyla elektrostatik toz boya yöntemi ile boyanmaktadır.

 

 

NEDEN ELEKTROSTATİK TOZ BOYAMA TERCİH EDİLMELİDİR ?


 • Mertoğlu Kent Mobilyaları Dünyada oluşmakta olan çevre bilincine paralel olarak geliştirilmiş olan elektrostatik toz boyama yöntemini benimsemiştir. Bu sistem toz materyalin mıknatıs etkisi ile metal yüzeyi kaplaması esasına dayanmaktadır.
 • Bu yöntem ile boyama işlemi yapılan iç ve dış mekan oturma bankları gibi boyalı metal ürünlerimiz 180-200 derecelik yüksek ısılarda fırınlanarak boyanın metalin bir parçası haline gelmesi sağlanmaktadır.
 • Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, uzun ömürlü kullanım olanağı, ekonomik oluşu, boya geri kazanım miktarının yüksek oluşu ve çevre duyarlı bir sistem olması diğer geleneksel boyama yöntemlerine oranla bu sistemi daha cazip kılmaktadır.

 

 

AMBALAJLAMA NASIL YAPILMAKTADIR ?


 
Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, boyalı metal ürünlerimizin doğru ambalajlanması ve kusursuz bir şekilde teslimatının yapılmasına büyük önem vermekteyiz. Ancak eğer ürünler teslim edilen noktada saklanacak ve hemen kurulumu yapılmayacaksa, ürünlerin ambalajlarından çıkartılarak hava alabilecekleri bir şekilde muhafaza edilmelerini tavsiye ediyoruz.

 

KULLANILAN ÜRÜNLERİN BAKIMI NASIL YAPILMALI ?

 

PERİYODİK BAKIM :


Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak ürettiğimiz her bir ürün en iyi kalitede üretilmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi boyalı metal malzemeli ürünlerimizde de yapılması gereken bazı bakım ve koruma işlemleri mevcuttur.
 
 • Ürünler kirlilik durumunda istenilen sıklıkta temizlenebilir.
   
 • Silme işlemi pamuk esaslı bir silme bezi ile yapılmalıdır. Böylelikle yüzeyde çizilmeler ya da zamanla oluşabilecek yıpranmalar engellenmiş olacaktır.
   
 • Duru su, sabunlu su gibi temizleyiciler kullanılmalıdır. Ağır alkali eleman içeren çamaşır suyu, tuz ruhu gibi temizlik ürünleri tercih edilmemelidir.
   
 • Temizleme işlemi esnasında yüzey ovalanmadan ya da sert bir şekilde bastırılmadan temizlenmelidir.

Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, siparişini aldığımız boyalı metal materyalli ürünlerimizin tamamında doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaktayız.

Geri dönüşüm ve sıfır atık projeleri konularına oldukça fazla önem veren Mertoğlu Kent Mobilyaları üretilen her ürün için gerekli olan tüm kalite sertifikalarına sahiptir. 
 

Mbk-104c ve Mertoğlu Kent Mobilyaları çevre ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
 
 
 
 Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler