çocuk parkı

Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-171b

Genişlik   Genişlik: 57 cm
Derinlik   Derinlik: 32 cm
Yükseklik   Yükseklik: 100 cm
Litre   Litre: 40 L
Hacim   Hacim: 0,18 m³
Ahşap   Ahşap: 1.Sınıf Çam Emprenyeli
Ayaklar   Ayaklar: Boru profil ayaklar
Boya   Boya: Elektrostatik Boya
İç Kova   İç Kova: w:32 cm d:43 cm h:61 cm

Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler

Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-128a

Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-128a

Dış mekan çöp kovası modelleri ve dış mekanlarda kullanılan çöp kutusu çeşitleri içerisinde yer almakta olan bir ürün grubudur.
Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-190b

Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-190b

Dış mekan çöp kovası modelleri, paslanmaz çöp kovaları, ahşap çöp kovaları, boyalı çöp kutuları ve dış mekanlarda kullanılan çöp kutusu çeşitleri içerisinde yer almakta olan bir ürün grubudur.
Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-119b

Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-119b

Dış mekan çöp kovası modelleri ve dış mekanlarda kullanılan çöp kutusu çeşitleri içerisinde yer almakta olan bir ürün grubudur.
Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-138b

Dış Mekan Çöp Kovaları-Mbk-138b

iç ve dış mekan özel tasarım çöp kovaları ürün grubu içerisinde yer almaktadır. Ürün ile alakalı detaylı teknik bilgi aşağıda yer almaktadır.

BOYALI METAL ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIMI :

 


 • Mertoğlu Kent Mobilyaları, daima çevreye ve insan sağlığına önem veren bir firma olmuştur. Bu anlamda Mertoğlu Kent Mobilyalarımetal çocuk parkları, iç ve dış mekan oturma bankaları gibi boyalı ürünlerinde sağlığa zararı olmayan polyester dış mekan boyaları kullanmaktadır.
 • Kullanılan toz boya renkleri her zaman Dünya genelinde geçerliliğe sahip olan RAL kodları ile belirlenerek seçilmektedir.
 • Metal çocuk parkları gibi boyalı metal ürünlerimiz daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması amacıyla elektrostatik toz boya yöntemi ile boyanmaktadır.

 

 

 

NEDEN ELEKTROSTATİK TOZ BOYAMA TERCİH EDİLMELİDİR ?

 


 • Mertoğlu Kent Mobilyaları Dünyada oluşmakta olan çevre bilincine paralel olarak geliştirilmiş olan elektrostatik toz boyama yöntemini benimsemiştir. Bu sistem toz materyalin mıknatıs etkisi ile metal yüzeyi kaplaması esasına dayanmaktadır.
 • Bu yöntem ile boyama işlemi yapılan iç ve dış mekan oturma bankları gibi boyalı metal ürünlerimiz 180-200 derecelik yüksek ısılarda fırınlanarak boyanın metalin bir parçası haline gelmesi sağlanmaktadır.
 • Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, uzun ömürlü kullanım olanağı, ekonomik oluşu, boya geri kazanım miktarının yüksek oluşu ve çevre duyarlı bir sistem olması diğer geleneksel boyama yöntemlerine oranla bu sistemi daha cazip kılmaktadır.

 

 

 

AMBALAJLAMA NASIL YAPILMAKTADIR ?

 


 
Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, boyalı metal ürünlerimizin doğru ambalajlanması ve kusursuz bir şekilde teslimatının yapılmasına büyük önem vermekteyiz. Ancak eğer ürünler teslim edilen noktada saklanacak ve hemen kurulumu yapılmayacaksa, ürünlerin ambalajlarından çıkartılarak hava alabilecekleri bir şekilde muhafaza edilmelerini tavsiye ediyoruz.

 

KULLANILAN ÜRÜNLERİN BAKIMI NASIL YAPILMALI ?

 

 

PERİYODİK BAKIM :

 


Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak ürettiğimiz her bir ürün en iyi kalitede üretilmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi boyalı metal malzemeli ürünlerimizde de yapılması gereken bazı bakım ve koruma işlemleri mevcuttur.
 
 • Ürünler kirlilik durumunda istenilen sıklıkta temizlenebilir.
   
 • Silme işlemi pamuk esaslı bir silme bezi ile yapılmalıdır. Böylelikle yüzeyde çizilmeler ya da zamanla oluşabilecek yıpranmalar engellenmiş olacaktır.
   
 • Duru su, sabunlu su gibi temizleyiciler kullanılmalıdır. Ağır alkali eleman içeren çamaşır suyu, tuz ruhu gibi temizlik ürünleri tercih edilmemelidir.
   
 • Temizleme işlemi esnasında yüzey ovalanmadan ya da sert bir şekilde bastırılmadan temizlenmelidir.


 

AHŞAP ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIMI :

 

 

AHŞAP NEDİR ?

 


Ahşap, tamamen  canlı bir organizma olup lifli, heterojen ve anizotrop (fiziksel doğrultulara göre özellikleri değişen çizimler) dokuya sahip doğal bir malzemedir. Ahşap malzemeler ayrıca, oldukça estetik ve akustik bir yapıya sahip materyallerdir. Bulunabilirliği ve yenilenebilirliği en yüksek yapı malzemesi olmasıyla en çok tercih edilen materyaller arasında yer almaktadır. Gerekli dirence sahip olmasına rağmen oldukça hafiftir.
 

NEDEN AHŞAP TERCİH EDİLMELİDİR ?

 

 • Ahşap malzemeler çeşitli kimyasal sıvılar ile işlenerek böcek tahribatı ve çürümesi tamamen önlenebilen malzemelerdir.
 • Ahşap yüksek taşıma gücüne sahiptir.
 • Ahşap malzemeler yeniden montajı yapılabilen ve kullanıcının bireysel müdahalesine olanak tanıyan bir malzemedir.

 

AMBALAJLAMA NASIL YAPILMAKTADIR ?

 


Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, ahşap ürünlerimizin doğru ambalajlanması ve kusursuz bir şekilde teslimatının yapılmasına büyük önem vermekteyiz. Ancak eğer ürünler teslim edilen noktada saklanacak ve hemen kurulumu yapılmayacaksa, ürünlerin ambalajlarından çıkartılarak hava alabilecekleri bir şekilde muhafaza edilmelerini tavsiye ediyoruz.
 

KULLANILAN ÜRÜNLERİN BAKIMI NASIL YAPILMALI ?

PERİYODİK BAKIM :

 


Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak ürettiğimiz her bir ürün en iyi kalitede üretilmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi ahşap malzemeli ürünlerimizde de yapılması gereken bazı bakım ve koruma işlemleri mevcuttur.
 • Her kış sezonundan sonra bakım işlemleri yenilenmelidir. Yüzeyler zımpara ile güzelce temizlenmeli ve ondan sonra verniklenmelidir.
 • Gevşeyen aparatlar hem güvenlik hem de kullanım kalitesini arttırmak amacıyla uygun malzemeler ile sıkılaştırılmalıdır.
 • Ahşap canlı bir organizmadır ve zamanla yüzeyinde ufak çatlaklar oluşabilir. Bu tarz bir durumda çatlaklar dolgu malzemesi ile doldurulmalıdır.
 • Boyalı ahşap malzemeler ise uygun boyalar ile boyandıktan sonra verniklenmelidir.

 

RUTUBET DENGESİNİN SAĞLANMASI :

 


Kurulmak amacıyla ambalajından çıkartılan ürün ya da ürünlerin kullanılacağı yerin ortam şartlarına (nem, sıcaklık..vb) uyum sağlaması amacıyla kurulmadan önce bu ortam şartlarında bekletilmesi ve gerekli dengenin / şartların sağlanması ürünün uzun ömürlü olabilmesi açısından oldukça önemlidir.

Mertoğlu Kent Mobilyaları olarak, siparişini aldığımız ürünlerimizin tamamında doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaktayız.

Geri dönüşüm ve sıfır atık projeleri konularına oldukça fazla önem veren Mertoğlu Kent Mobilyaları üretilen her ürün için gerekli olan tüm kalite sertifikalarına sahiptir. Bu anlamda sektöründe birçok farklı ürün üretmekle birlikte ahşap bahçe mobilyalarıahşap çocuk parklarısaksılarahşap oyun parklarıahşap fitness aletleriahşap köprüler ve ahşap engelsiz oyun parkları alanlarında modern, güvenilir ve kaliteli ürünleri kullanıcılar ile buluşturmaktadır.

Kullanıcının talebi doğrultusunda ürün boyut ve ekipmanları özel olarak tasarlanarak talebe özel olarak da üretim sağlanabilmektedir.

 

Mbk-171b ve Mertoğlu Kent Mobilyaları çevre ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
 
 
 
 

Dosyalar


Tanıtıcı Föy